Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

کاغذ حرارتی اصل و خرید
May 22, 2017

کاغذ حرارتی کاغذ حرارتی فکس حرارتی کاغذ حرارتی ضبط کاغذ, کاغذ کپی حرارتی نیز معروف است، در تایوان کاغذ کپی حرارتی نامیده می شود. کاغذ حرارتی کاغذ فرآوری شده، اصل ساخت آن در کیفیت پایه کاغذ پوشیده شده با لایه "حرارتی پوشش" (لایه حرارتی رنگ) است. از اگر چه ده ها تن از مواد شیمیایی مورد استفاده در این لایه تغییر رنگ حداقل ترکیبات زیر وجود دارد: leuco رنگ مختلف که به طور گسترده ای، شایع ترین استفاده از ترکیبات فلورسنت; عوامل chromogenic حدود 20% یا کمتر، معمولا مورد استفاده در دو فنل، p-هیدروکسی بنزوئیک اسید; حساس 10% یا کمتر است، که حاوی ترکیبات اسید آمید benzenesulfonic; پرکننده 50% یا کمتر متداول کربنات کلسیم (ذرات); چسب حدود 10% مانند پلی وینیل استات; تثبیت کننده های مانند dibenzoyl فتالات; روغن و مانند آن. بنابراین روند دشوار، بالا الزامات فنی است.

کاغذ حرارتی کاغذ حرارتی: در دستگاه فکس متن و گرافیک ارتباطات حامل, است که به عنوان کاغذ فکس; در پزشکی، سیستم اندازه گیری به عنوان ضبط مواد، مانند نقاشی های ECG حرارتی ابزار ضبط کاغذ; به اینترنت پایانه چاپ مقاله کاربردی; از نظر فعالیت های تجاری، علائم تجاری را امضا (POS) و غیره، استفاده می شود که مقدار فکس مقاله اشغال نسبت بزرگترین.

اصل تولید کاغذ حرارتی پوشش داده شده با ذرات ساده روی کاغذ ساده ترکیب leuco رنگ فنل و یا دیگر مواد اسیدی است که با فیلم نازک در شرایط گرما جدا شده است، فیلم ذوب مخلوط پودر از رنگ واکنش. کاغذ در رنگ دستخط مشکل برای شناسایی محتویات پرونده منجر به ناپایدار، آسان به محو شدن، است.

قرعه کشی مورد استفاده در کاغذ حرارتی استفاده می شود.

کاغذ حرارتی معمولی مناسب برای نگهداری طولانی مدت است اما کاغذ حرارتی خوب می تواند برای 30 سال یا حتی بیشتر ذخیره.

کاغذ حرارتی کاغذ حرارتی مخصوص برای پرینتر های حرارتی و دستگاه فکس حرارتی کاغذ چاپ استفاده می شود، کیفیت آن به طور مستقیم تحت تاثیر کیفیت چاپ و صرفه جویی در وقت و حتی دستگاه چاپگر و فاکس زندگی تاثیر می گذارد. در حال حاضر در بازار کاغذ حرارتی خوب و بد دولت هنوز معرفی استاندارد ملی، بسیاری از کاربران نمی دانم چگونه به شناسایی کیفیت کاغذ حرارتی که برای بسیاری از کسب و کار کنترل کیفیت پایین کاغذ حرارتی است مناسب، زمان ذخیره سازی کوتاه تر می شود نوشتن تاری و پرینتر آسیب دیده سنگین است. این مقاله به شما می گوید چگونه برای شناسایی جوانب مثبت و منفی از کاغذ حرارتی نه به دوباره. کاغذ چاپ حرارتی است که به طور کلی به سه لایه پایین کاغذ پایه، لایه دوم برای پوشش حرارتی لایه سوم برای لایه محافظ، تاثیر اصلی کیفیت آن برای پوشش های حرارتی و یا لایه محافظ تقسیم می شود،


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو