Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

کاغذ حرارتی کاغذ پردازش رنگ مقاوم در برابر حرارت
Jul 07, 2017

حرارتی رنگ کاغذ حرارت پردازش کاغذ

کاغذ حرارتی است نوع کاغذ های پایه با کیفیت بالا با یک لایه حساس به حرارت پوشش کاغذ پوشش داده شده, معمولا استفاده می شود رنگ با بیسفنول A p-هیدروکسی بنزوئیک اسید و دیگر ترکیبات. بیسفنول ای که در کاغذ حرارتی نقش در توسعه بلکه پوشش کاغذ حرارتی ضروری.

بیسفنول A در ترکیب شیمیایی کم سمیت مواد شیمیایی در دمای اتاق، ترکیب شیمیایی آن بسیار پایدار است، اگر رسیده دوز خاصی وجود داشته باشد اختلالات غدد درون ریز و دیگر نشانه های پنهان است.

در زندگی روزمره ما داغ کاغذی، مانند سوپر مارکت خرید کاغذ کوچک بلیط است و پس از تماس با مردم اغلب با بیسفنول A تا در کارهای روزانه بانک ATM واریز و برداشت وجه از کوپن شایع ترین هستند ما باید چگونه برای اجتناب از بیسفنول A در ما p تهاجم hysical کاهش آسیب? که ما به اقدامات احتیاطی زیر برای مرجع سازمان داده اند:

1 در صورت لزوم به حداقل رساندن تعداد دفعات به لمس بلیط کوچک.

2 تماس با اسکناس کاغذ حرارتی اجازه شرایط به یاد داشته باشید برای شستن بلافاصله دست خود را در غياب دستشویی، مجبور به تماس با بلیط های کوچک کاغذ تماس دست با دهان برای جلوگیری از تماس مستقیم با مواد غذایی با دست.

3، سعی کنید به حرارت کاغذ کوچک بلیط و چیزهای دیگر برای جلوگیری از آلودگی قهوهاي ترکیب جدا کردن.

4، گرما را از بلیط های کوچک کاغذ توسط کودکان به بازی و یا سعی کنید ذخیره، به جای کودک نباید لمس می تواند.

5 در خرید کاغذ حرارتی در قیمت فقط نگاه، ما بیشتر به کیفیت کاغذ و قهوهاي محتوای آسیب به بدن انسان چقدر توجه باید.

بسیاری از مشخصات مختلف بر روی برچسب برچسب نام تجاری در بازار وجود دارد اما در خرید زمان شما می دانید چه نوع چسب برچسب برای استفاده خود چسب برچسب مناسب است؟ در خرید در عین حال چگونه ما انجام تشخیص برچسب برچسب خوب یا بد؟ ساده زیر برای معرفی چسب برچسب اختیاری باید با توجه به جنبه های پنج پرداخت:

یکی بوی بوی

در خرید زمان ما ممکن است بخواهید در مورد طعم و مزه برچسبها چسب زمانی که طعم و مزه ما طراوت، در واقع می توانم بگویم که تنها در خرید مواد غذایی طعم و مزه برچسب همچنین ما بسیاری می توانید بگویید فکر نمی. اگر طعم بیش از حد غلیظ است، طعم و مزه طعم ترش است و سپس برچسب نوار DESSCO به حفظ توانایی بسیار ضعیف است، به خصوص در دمای پایین محیط این برچسب در کارتن اساسا مهم است مهم به طعم شدید تر کرک هنگامی که دست به لمس مهم احساس خوب است، اما این مهم به زودی چسب خشک خواهد شد، از دست دادن مهم پس DESSCO نوار سطح ناهموار خواهد بود به دلیل رابطه ترک در حال حاضر.

نگاه دوم، در روشنایی فیلم های چسب

کیفیت پایین عمومی DESSCO نوار سطح می رسد تاریک، این نوار DESSCO در استفاده از زمان که در زمانی که احتمال شکستگی در آن بسیار بالا است شدت تحمل.

سوم, ضخامت فیلم برچسب را لمس کنید

دست لمس ضخامت فیلم برچسب چسب، احساس سختی نوار DESSCO غشاء هستند به طور کلی کیفیت زمان و قطع به دلیل ضخامت برچسب چسب در واقع خیلی بیشتر از معمولی، به نظر میرسد. نوار DESSCO با کیفیت خوب را انتخاب کنید که نسبتا نازک نسبتا تكميلي نرم، خوب است.

چهارم، ظاهر رنگ

ظاهر عمومی رنگ سفید و شفاف تر DESSCO نوار که ناخالصی dopant داخل کمتر، چسب برای اطمینان از نرمال بلند، 100 متر زیر نوار DESSCO به طور کلی از نقطه نظر ظاهر کاغذ لوله مشاهده می کنید. نوار DESSCO عمدتا به چه سطح توزيع نامنظم لکه های سفید فشار دست نیست می توانید ببینید زرد پاک کردن ناخالصی های معده یا چسب بلات خشک, این محصول به طور کلی بوی را داشته باشد.

پنجم اندازه لوله مقوایی

بسیاری از مصرف کنندگان در خرید برچسبها چسب خواهد شد رفتن به خرید برخی از لوله مقوایی در واقع این برچسب تولید کنندگان به منظور گمراه کردن مصرف کنندگان به کاهش تعداد متر ترفند نسبتا ضخیم است. پس DESSCO نوار کاغذ لوله قطر قطر یکپارچه 7.6 cm تولید نوار DESSCO از خارج است. در واقع، ضخیم تر کاغذ لوله برچسب، برنج کمتر شود.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو