Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

کاغذ حرارتی آسان برای استفاده
Oct 13, 2017

کاغذ حرارتی آسان به استفاده از

حرارتی چاپ مقاله در باز پس از زمان حفظ می تواند خوب است در 3-5 سال فعلی مقاله داخلی حرارتی Kaifeng چاپ پس از نوشتن اکثر زمان در نیم تا یک سال. و سپس به ویژه در بیمارستان، برخی از اطلاعات نیاز به بیش از یک سال چرا شما می خواهید به استفاده از کاغذ حرارتی را حفظ شود.

1. مقرون به صرفه: حجم 80 * 80 کاغذ حرارتی می تواند برای چاپ بیش از 500 بلیط کوچک کاغذ، قیمت یوان 2-3 قیمت کاغذ

2. آسان برای استفاده: زمانی که جای کاغذ تا پوشش چاپگر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن, به خصوص برخی از سوپر مارکت ها و بیمارستان ها و دیگر گروه های مصرف کننده و مکان های بیشتر شما می توانید بسیاری از زمان; ذخیره

3. هزینه پایین چاپ: حرارتی چاپ مقاله به تکیه بر دست خط نمایش منبع گرما، نه هر یک روبان و دیگر هزینه های اضافی و هزینه پایین نگهداری پرینتر جوهر نیاز انجام.

4. فضای کوچک است: فضای چاپگر حرارتی کاغذ یک پرینتر لیزری بزرگ نیست و همچنین است آسان برای استفاده;

5-انبارداري: حرارتی کاغذ با استفاده از اصل ساده، آسان به شکست، چاپ حرارتی چاپ کاغذ اغلب تخیل مقوا ظاهر خواهد شد. کاغذ حرارتی کاغذ فرآوری شده، اصل تولید آن در پایه کاغذ پوشیده شده با لایه حرارتی پوشش, پوشش های حرارتی این دیسک های حرارتی نیز معروف است. و این لایه رنگ از مواد شیمیایی به ده که معمولا بیسفنول A و بز کوهی بنزوات و حساس و ذرات، تثبیت کننده و غيره استفاده می شود.

کاغذ چاپ حرارتی عمدتا در پایانه چاپ مقاله به عنوان حامل ارتباط متن و گرافیک استفاده می شود.

کاغذ حرارتی عادی دوره ذخیره سازی طولانی است، اما خوب کاغذ حرارتی در مورد باز نشده می تواند ذخیره شده برای 30 سال و یا حتی دیگر ممکن است.

کاغذ حرارتی را می توان به کاغذ معمولی و حرارتی و حرارت سه کاغذ حساس تقسیم کاغذ حرارتی معمولی در مصرف سوپر مارکت کوچک بلیط کاغذ است، این کاغذ چاپ با آب، آتش، نوشتن فروکش خواهد کرد; حرارتی سه مقاله با درجه حرارت ضد آب و ضد بالا از تابع, بنابراین آشپزخانه کوچک بلیط با اکثریت سه ضد حرارتی کاغذ.

کاغذ حرارتی در فرآیند چاپ، کیفیت خوب یا بد به طور مستقیم با کیفیت چاپ و صرفه جویی در زمان و زندگی چاپگر را بگذارد. فقیر حرارتی چاپ مقاله در فرایند چاپ برخی از پودر را داشته باشد، این پودر به راحتی به سر چاپگر منجر شود.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو