Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

کاغذ حرارتی رنگ های معمول استفاده شده
Aug 07, 2017

کاغذ حرارتی رنگ های معمول استفاده می شود

کاغذ حرارتی نوعی کاغذ پایه با کیفیت بالا است که با یک لایه پوشش گرمایی حساس پوشش داده شده است، معمولا رنگ مورد استفاده با بسفنول A، p-hydroxybenzoic acid و سایر ترکیبات است. کدام بسفنول A در کاغذ حرارتی نقش توسعه دهنده را بازی می کند، بلکه یک پوشش لعابی ضروری نیز می باشد.

بسفنول A در ترکیب شیمیایی مواد شیمیایی کم سمیت، در دمای اتاق، ترکیب شیمیایی آن بسیار پایدار است، در صورت دستیابی به دوز خاص، اختلالات غدد درون ریز و سایر علائم پنهان وجود خواهد داشت.

در زندگی روزمره ما هیچ مقاله داغی نداریم، مانند خرید سوپرمارکت یک کاغذ بلیت کوچک و سپرده بانک ATM است و خروج کوپن رایج ترین است، بنابراین مردم اغلب با بسفنول A تماس می گیرند بنابراین در کار روزمره ما باید چگونه برای جلوگیری از بسفنول A در تهاجم فیزیکی ما، آسیب را کاهش می دهد؟ به همین دلیل ما اقدامات احتیاطی زیر را برای ارجاع انجام دادیم:

1، در صورت لزوم، سعی کنید تعداد دفعاتی را برای لمس چنین بلیط کوچک به حداقل برسانید.

2 در تماس با صورت حساب حرارتی کاغذ، شرایط اجازه می دهد تا به یاد داشته باشید که بلافاصله شستن دست خود، دست خود را در مورد شستشو نکنید، لازم نیست با کاغذ کوچک تماس بگیرید با تماس مستقیم با دهان، برای جلوگیری از تماس مستقیم با غذا با دست.

3، سعی کنید حرارت کاغذ کوچک و چیزهای دیگر را برای قرار دادن، برای جلوگیری از آلودگی ترکیب بیسفنول.

4، گرما کاغذ کوچک بلیط توسط کودکان را برای بازی یا ذخیره ذخیره نکنید، سعی کنید محل قرارگیری کودک را نداشته باشید.

5، در خرید کاغذ حرارتی، فقط به قیمت نگاه نمی کنند، ما باید توجه بیشتری به کیفیت کاغذ و bisphenol محتوای آسیب به بدن انسان توجه داشته باشید.

اصل تولید کاغذ حرارتی بر پایه کاغذ معمولی پوشش داده شده با یک لایه از پوشش حرارتی است، این پوشش گرما حساس در شرایط گرما واکنش رنگی است، کاغذ معمولی ثبت گر نقره ای مناسب برای حفظ درازمدت نیست، اما خوب از کاغذ ثبت گرمای حرارتی می توان برای 30 سال یا حتی بیشتر ذخیره کرد. سپس نور حساس به کاغذ حساس به گرما حساس زمانی که ما صرفه جویی در وقت باید توجه به چه چیزی؟

اول، کاغذ ثبت نام نقدی را به یک محل خشک، سعی کنید از نور خورشید و قرار گرفتن در معرض نور جلوگیری شود، تابش نور باعث ایجاد گرما در اثر رنگ کاغذ کاغذ حرارتی می شود. محل نگهداری محل برای توجه به درجه حرارت و رطوبت، به طوری که به پول نقد ثبت نام مرطوب کاغذ.

دوم، برای برخی از چاپ کاغذ کوچک بلیط نیاز به ارزش دائمی یا دراز مدت از حفظ فایل. با توجه به بی ثباتی کاغذ حرارتی ثبت شده، نمی توان دائمی حفظ کرد، اما هنوز هم می تواند دوام محدودی در نظر گرفته شود. کاغذ ثبت اوراق بهادار حرارتی برای ارزش دائمی یا بلندمدت ضبط مناسب نیست، به منظور جلوگیری از چنین سابقه ای از دست دادن داده ها، برای حفظ داده های کاغذ حرارتی ثبت شده ما می توانیم از کاغذ کپی برای نسخه های بایگانی استفاده کنیم. با این حال، با توجه به دلایل مختلف، بلیط های کاغذی فشرده حساس به حرارت باید حفظ شود. بنابراین هنگامی که ما ذخیره ذخیره گرما را ذخیره می کنیم باید در بلیط کوچک در شرایط محیطی با حداکثر 20 ℃ و رطوبت نسبی 50٪، برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت نور.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو