Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

صفحه قاب ساخته شده از چه مواد
Aug 04, 2016

قاب روی صفحه نمایش از چه موادی ساخته شده است؟ این مواد چه هستند ویژگی دارید؟

ساخت قاب مواد استفاده می شود عبارتند از: چوب و آلومینیوم توخالی و بازیگران قاب آلومینیومی و فولاد و مواد دیگر. شایع ترین استفاده از آلومینیوم فریم روی صفحه نمایش ساخته شده است. کادر شبکه ویژگی های خاص خود بود با توجه به شرایط مختلف ترتیب زیر قاب صفحه نمایش انتخاب شده از مواد مختلف به ترتيب به نوبه خود معرفی برگزیده است. قاب چوبی ساده، سبک وزن، عملکرد مناسب، کم قیمت روش ترتيب کشش مش و غيره. این کادر شبکه مناسب برای دست نویس. اما حلال قاب چوب روی صفحه نمایش پس از جاری شدن سیل، فقیر مقاومت آب بود به راحتی ترتيب دقت چاپ تاثیر می گذارد. این اثرات ترتيب توسط قاب صفحه نمایش در حال حاضر به ندرت استفاده می شود. قاب آلومینیومی توخالی روی صفحه نمایش و صفحه قاب آلومینیومی بازیگران بود با نور به عامل ترتيب شدت بالا پیچ و تاب قوی حلال بود قوی و مقاوم در برابر آب، ظاهر و قاب. برای ماشین چاپ شده و در دست چاپ. اسکلت فولادی است جامد قدرت بالا، مقاومت در برابر آب خوب و مقاومت در برابر حلال و ویژگی بود اما سنگین، ضرر ناخوشایند با استفاده از محدوده کوچک.

کادر شبکه را انتخاب کنید شرایط چیست؟

خالص یکی از کادرهای مواد مهم برای ساخت شبکه چاپ بشقاب به ترتيب صفحه جعبه را انتخاب کنید کیفیت صفحه مناسب بود و تاثیر مستقیم در کیفیت چاپ. به منظور اطمینان از بشقاب ساخت کیفیت چاپ و موارد دیگر در زیر قاب صفحه نمایش معیار انتخاب شود می تواند.

① قاب باید قدرت خاصی را داشته باشد. چون بود هنگامی که جعبه تنش, مش سیم برای تولید برخی

زور و فشار. این نیاز به فشار خالص قاب ترتيب معوج نمی بود به اندازه قاب روی صفحه نمایش.

دوم در شرایط گارانتی بود از شدت قاب روی صفحه نمایش به سبک وزن آسان بود به کار و استفاده از را انتخاب کنید.

③ قاب خالص و سطح اتصال سیم باید برخی از جنس خشن بود به منظور افزایش صفحه نمایش و صفحه نمایش قاب پیوند داشته باشد.

قاب سیاه ruggedness. صفحه قاب استفاده اغلب آمده تماس با آب حلال بود و همچنین آسیب دیده بود با تغییرات دما است که نیاز به شبکه قاب پدیده انحراف بود برای اطمینان از استفاده مجدد جعبه شبکه رخ دهد. این ضایعات بود برای کاهش هزینه های را کاهش می دهد.

⑤ تولید استفاده می شود به اندازه های مختلف از صفحه نمایش فریم بود بسته به اندازه چاپ ترتيب تعيين اندازه حق قاب صفحه نمایش پیکربندی که کمتر بود می تواند زباله و آسان است.

مشخصات اصلی آلومینیوم فریم روی صفحه نمایش وجود دارد؟


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو