Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

نوع برچسب برچسب
Jul 07, 2017

برچسب برچسب نوع برچسب

با توجه به این که کشور بیشتر و بیشتر بر سلامت معیشت مردم متمرکز شده است، برچسبهای کالاها نیازهای آینده کالاهای واجد شرایط را ایجاد کرده اند. به طور خاص، واردات برچسب های مواد غذایی، اطلاعات برچسب بیشتر فراوان است، نیاز به علامت گذاری مطالب بیشتر. بنابراین اکنون طبقه بندی برچسب های کالا در بازار چیست؟ در اینجا ما باید یک درک خاص را انجام دهیم.

(1) نوع برچسب کالا

1. برچسب غذا وارداتی

مواد غذایی که در حال حاضر در بازار با برچسب های مواد غذایی برچسب گذاری می شوند، زیرا برچسب غذایی حاوی اطلاعات دقیق در مورد غذا، مانند مواد غذایی، مدت زمان نگهداری، روش های غذایی و غیره، به مصرف کنندگان اجازه می دهد درک خاصی از مواد غذایی .

و در بیشتر برچسب های غذایی حاوی یک گواهی ایمنی است، زیرا برچسب غذایی فقط پس از ایمنی مواد غذایی از طریق بازرسی و تأیید قبل از استفاده از آنها، در غیر این صورت غیر قانونی است، به طور کامل ایمنی بدن انسان را تضمین می کند.

2. برچسب لوازم آرایشی

با بهبود استانداردهای زندگی مردم، مردم بیشتر و بیشتر شروع به توجه به تصویر خارجی خود، به طوری که انواع محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی توسط افراد مورد علاقه. اما لوازم آرایشی نوعی تماس با بدن انسان است تماس مستقیم با محصول، اگر مشکلات کیفیت آن، آن را به درجه های مختلف آسیب رساندن به بدن انسان است. بنابراین برچسب لوازم آرایشی بسیار مهم است.

در برچسب لوازم آرایشی در ترکیب لوازم آرایشی و بهداشتی مشخص خواهد شد، زیرا برخی از مصرف کنندگان حساسیت پوستی دارند، زیرا برخی از مواد تشکیل دهنده در لوازم آرایشی آلرژی دارند که نشان می دهد ترکیب محصول می تواند به مصرف کنندگان کمک کند تا از این کار جلوگیری کند.

و در برچسب آن را توضیح می دهد استفاده، آرایش با توجه به استفاده از روش های مختلف، می توان به پاشش، اسمیر، فشرده داغ، سرد و غیره تقسیم می شود. از آنجا که لوازم آرایشی مختلف با توجه به خواص فیزیکی و شیمیایی خود را از استفاده های مختلف از روش های مختلف نتیجه استفاده از نتایج تفاوت زیادی وجود دارد.

3. برچسب ماشین

در حال حاضر با توسعه علم و فن آوری و بهره وری اجتماعی، انواع دستگاه های تولیدی در بازار ظاهر می شوند، بنابراین برچسب دستگاه به تدریج سودمندی خود را نشان می دهد. از آنجا که کاربردهای بسیاری از دستگاه وجود دارد، شکاف زیادی بین عملکرد و مزایای وجود دارد، اما برچسب دستگاه می تواند استفاده و عملکرد آن را نشان دهد، به طوری که مردم می توانند استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مرتبط را به حداکثر برسانند.

برچسب های محصول مانند شناسه محصول هستند، در بسته بندی تمام محصولات به لوگو اضافه می شود، اما انواع مختلفی از کالاها نیز انواع مختلفی از برچسب ها دارند، ما در کنار یکدیگر برای تولید برچسب های مختلف برچسب تولید کنندگان برچسب برخی از درک آی تی

1. برچسب سازندگان لجستیک

در حال حاضر با بهبود استانداردهای زندگی مردم، جریان کالا در جامعه در حال رشد است، به منظور بهبود کارایی ذخیره سازی و حمل و نقل کالا، برچسب های لجستیک ضروری است، بنابراین تولید کنندگان برچسب تدارکات نیز در روز بسیاری از مصرف کنندگان محبوب است.

برچسب های لجستیک به عنوان یک برچسب در گردش کالا، از جمله تاریخ حمل و نقل، تاریخ مقصد، ماهیت کالا و سایر اطلاعات، از طریق دستگاه اسکن در برچسب اسکن سریع و ورود، تا حد زیادی به منظور افزایش کارایی جریان کالا.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو