Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

عملکرد قوی چسب برچسب
Aug 22, 2017

عملکرد قوی چسب برچسب

بازار فعلی، ناهموار ترازو وجود دارد هیچ استاندارد ملی معرفی شده، اکثر کاربران نمی دانند که چگونه برای شناسایی کیفیت کیفیت کاغذ برچسب حرارتی که برای بسیاری از کسب و کار برای ایجاد کاغذ حرارتی کم و کیفیت مناسب فراهم می کند، به زیان های کاربر، نور است برچسب حرارتی برای صرفه جویی در زمان کوتاه تر، نوشتن فازی، سنگین را با چاپگر است. زیر و سهم شناسایی مقاله برچسب های گرم و سرد معمولا سه روش مورد استفاده در.

1. ظاهر: اگر رنگ کاغذ سفید که کاغذ پوشش های محافظ و حساس به حرارت پوشش بی دلیل اضافه کردن بیش از حد فسفر کاغذ بهتر کمی سبز باید نشان می دهد. پایان مقاله بالا است و یا ناهموار، نشان می دهد که پوشش کاغذ نمی یکنواخت، اگر مقاله بازتاب بسیار قوی است به نظر می رسد اما همچنین اضافه کردن بیش از حد فسفر، کیفیت بسیار خوب است.

2. کباب: بو با روش بسیار ساده است، با سبک در پشت گرم کاغذ اگر گرم هم، کاغذ آمد بیرون از رنگ قهوه ای نشان می دهد که فرمول حرارتی مناسب نیست، زمان حفظ ممکن است کوتاه تر، اگر بخش سیاه و سفید کاغذ کوچک است راه راه و یا ناهموار رنگ نشان می دهد که پوشش یکنواخت است. دلیل آن سبز تیره (با کمی سبز) و لباس رنگ کاغذ با کیفیت خوب پس از حرارت دادن از مرکز به رنگ اطراف به تدریج محو.

3. آفتاب نسبت کنتراست: کاغذ چاپ شده با اسمير فلورسنت قلم بعد از خورشید زیر آفتاب، این می تواند پوشش حرارتی در پاسخ نور که در کاغذ سیاه سریع ترین کوتاه زمان ذخیره شتاب

تولید برچسب کاغذ الکترونیکی مقیاس (مقیاس های الکترونیکی برچسب) می تواند رسیدن به استاندارد صنعت "سه دفاع": ضد آب، ضد روغن، ضد سایش؛ کیفیت پایدار حساسیت بالا خواص چسب قوی، درجه حرارت خوب و مزایای دیگر; حفاظت ضد جعل، محیط زیست، از طریق صدور گواهینامه محصول FDA بین المللی؛ برچسب محصولات به بارکد الکترونیکی در مقیاس تجاری: معبد باند، Mettler. تولدو محصولات این شرکت، بالا Ishida و چسبیدن به تای ترازو. ذخیره سازی:

به منظور اطمینان از عملکرد بهترین شرایط زیست محیطی زیر حمل و نقل و ذخیره سازی از روبان استفاده

محیط استفاده از آب پوشیده شده نوار استاندارد: 5 -35 ℃ ℃، 45%-85% رطوبت نسبي

شستشو نوار استاندارد محیط زیست حمل و نقل: ℃ ℃ -45-5 در 20%-85% رطوبت نسبي, بدون بیش از یک ماه

آب انبار نوار ذخیره سازی محیط زیست:-5 -40 ℃ ℃، 20%-85% شرایط ذخیره می شود، بیش از یک سال

احتیاط: آسیب به روبان روبان مستقیم قرار گرفتن در معرض از روبان به خورشید و در محیط مرطوب روبان روبان مشخصات:


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو