Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

مقاومت به برچسب تا رطوبت
Sep 22, 2017

برچسب مقاومت در برابر رطوبت

مزایای استفاده از برچسب های چسب شفاف عبارتند از: مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر آب عالی، مقاومت در برابر روغن، مقاومت سریع به سرعت اتوماتیک برچسب گذاری، جلوه های بصری بسیار زیبا. بازار چاپ پکن، گفت که این برچسب، به طور عمده به شناسایی محصولات خود برای شناسایی مواد چاپی اشاره دارد و اکثر آنها در پشت نوار با برچسب های پلاستیکی چاپ می شوند، اما بعضی از آنها بدون پلاستیک چاپ می شوند، همچنین به نام برچسب.

برچسب ها، چاپ بدون چسب است، تولید کننده از طریق برچسب قلم مو چسب برچسب راه پست تا، و همچنین این برچسب نامیده می شود، به طوری که برچسب لزوما یک پلاستیک نیست، برچسب پلاستیکی معمولا به عنوان برچسب چسب شناخته می شود، برچسب شفاف است یک برچسب شفاف یا برچسب چسبنده.

برچسب های شفاف، یعنی ما اغلب می گویند برچسب های شفاف که در حال حاضر به طور گسترده در پکن استفاده می شود، عمدتا در صنعت مواد غذایی، بسته بندی، نرم افزار، ماشین آلات و صنایع تجهیزات مانند بسته بندی و محصولات استفاده می شود. مزایای استفاده از برچسب های چسب شفاف عبارتند از: مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر آب عالی، مقاومت در برابر روغن، مقاومت سریع به سرعت اتوماتیک برچسب گذاری، جلوه های بصری بسیار زیبا.

برچسب برچسب است که برای شناسایی توضیحات محصولات خود استفاده می شود و اکثر آنها در پشت نوار با برچسب های پلاستیکی چاپ می شوند، اما بعضی از آنها بدون چسب چاپ می شوند، همچنین برای برچسب نامیده می شود، مانند اکثر آبجو، آب معدنی و غیره.

برچسب چسبندگی شفاف به طور عمده به دو نوع مواد خام، مواد پلاستیکی شفاف تقسیم می شود، این مواد کم است، مناسب برای برنامه های کاربردی که خواستار نیستند؛ یک ماده چسب پی وی سی شفاف وجود دارد، این دیدگاه مواد بالاتر از برچسب چسب پلاستیکی شفاف است، اما همچنین نسبتا قوی است، می تواند ضد کشش، اشک، بهتر است.

از لحاظ چاپ، برچسب های شفاف نیز می توانند به دو نوع تقسیم شوند:

1، چاپ افست عادی، این روش چاپ تنها می تواند متن و بردار نسبتا ساده را چاپ کند، برای اثر چاپی ظریف تر بیت مپ بسیار خوب نیست. در چاپ پس از نیاز به مدت زمان طولانی برای خشک شدن، و در نهایت باید پوشش یک لایه فیلم پلاستیکی در بالا برای جلوگیری از پاک کردن جوهر کامل است. مزیت این روش چاپ کم است، اشکال دوره چاپ طولانی تر است.

2، چاپ جوهر جوهر جوهر، این روش چاپ، نه تنها این برچسب شفاف را بر روی ماشین های برش قدیمی دستگاه برش چاپ کرد، بلکه باید یک نسخه چاقو را انجام دهد، بنابراین هزینه چاپ به ترتیب بهبود خواهد یافت.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو