Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

پیش پردازش برچسب
Jun 27, 2017

پیش پردازش برچسب

ویرایشگر چاپ

استفاده گسترده از برچسب ها و توسعه مداوم انواع برچسب ها به طور طبیعی توسعه تکنولوژی چاپ برچسب را ترویج می کند. چاپ برچسب، مسطح، محدب، مقعر، خالص و تمام روشهای چاپ، استفاده از کشورهای مختلف را پوشش می دهد. با این حال، از سال های اخیر، روند توسعه برچسب های جهانی را می توان مشاهده کرد، چاپ انعطاف پذیر، چاپ چرخش باریک، چاپ دیجیتال در اروپا و ایالات متحده برای تبدیل شدن به نقاط روشن در چاپ برچسب، برچسب چاپ نیز روند توسعه است.

پردازش پیش پردازش

در فرایند پیش پردازش، بسیاری از مشتریان طراحی سفارشات افست یا راه حل مبتنی بر gravure، این اصلی اگر استفاده از چاپ انعطاف پذیر، اثبات می شود بسیاری از مشکلات کیفیت، مانند رنگ در محل نیست، سطح آشکار نیست، وجود دارد سخت و غیره. بنابراین، برای حل چنین مشکلات، ارتباط به موقع با مشتریان بسیار ضروری است.

الف) امروزه برچسب ها با چاپ دستی چاپ می شوند، یک تک رنگ یا چاپ دستگاه وجود دارد (که می تواند کارایی تولید را بهبود بخشد، توسعه جدید بسیاری از برچسب های چاپ الكترونیكی دقت بالای چاپ را بالا نمی برد، اما كارآیی چاپ را بهبود می بخشد، کیفیت چاپ باید بهبود یابد.

فرایند ساخت صفحات

چاپ لیبل چندین روش چاپ بزرگ را در مرحله ساخت صفحات پوشش می دهد. با توجه به ماهیت محصولات مختلف، روش های مختلف چاپ را انتخاب کنید، برای روش های مختلف چاپ، فرایند ساخت صفحات نیز متفاوت است. در این مقاله، یک نسخه انعطاف پذیر از روند ساخت صفحات به عنوان یک مقدمه کوتاه.

نسخه قابل انعطاف فرایند ساخت صفحات: یک فیلم اصلی (فیلم) یک قرار گرفتن در معرض شستشوی خشک بعد از درمان است.

1. اصلی مناسب برای چاپ انعطاف پذیر از طراحی اصلی باید دارای ویژگی های زیر باشد: بیش از تعداد رنگ. اما پوشش کمتر؛ به تولید مثل جزئیات کوچک نیاز ندارد؛ کابل بیش از حد بالا نیست، اما می تواند اثر رنگ چاپ دست یابد؛ می تواند پردازش بسته بندی آنلاین انجام شود.

2. فیلم (فیلم). دیدار با نیازهای صفحه، وضوح گرافیکی، اندازه اندازه مشخصات دقیق؛ با فیلم ماته، نیاز به چهار گوشه از همان چگالی؛ استفاده از کلمات مثبت فیلم؛ با تراکم انتقال متر، چگالی سفید 0.06 یا کمتر؛ تراکم سیاه 3.5 یا بیشتر.

3. قرار گرفتن در معرض قرار گرفتن در معرض قرار گرفتن در معرض و اصلی قرار گرفتن

① عقب قرار گرفتن در معرض ورق پشتی رزین حساس به نور بالا است و فیلم محافظ در کشو قرار گرفتن در معرض قرار گرفته است. نور ماوراء بنفش از طریق فیلم پشتیبانی می شود تا لایه چسبنده حساس به نور را درمان کند. برای ایجاد یک پایه جامد، بلکه عمق نسخه لباسشویی را کنترل کنید، برای تقویت حمایت از فیلم و لایه رزین حساس به نور از نیروی اتصال. زمان قرار گرفتن در معرض بازگشت با توجه به ضخامت بستر مورد نظر تعیین می شود.

② اصلی قرار گرفتن در معرض. همچنین به عنوان قرار گرفتن در معرض مثبت شناخته شده است، صفحه رزین حساس به نور از فیلم پایین حمایت، فیلم محافظ رو به بالا. کاشی در کشو قرار گرفتن در معرض یک فیلم حفاظتی یک بار خرد می شود و سپس سطح فیلم فیلم روی صفحه رزین حساس به نور بالا قرار می گیرد. فیلم خلاء زن مسطح 1 怎 怎 بالا عملکرد * زن روش بررسی شده در فیلم پوشش داده شده (خلاء غیر فیلم، به طوری که فیلم و لایه رزین حساس به نور نزدیک با هم، UV از طریق فیلم خلا و فیلم بخشی نیمه شفاف از صفحه که نور بخشی از پلیمریزاسیون و خنثی کردن است. زمان نوردهی اصلی توسط مدل صفحه و شدت منبع نور تعیین می شود. زمان قرار گرفتن در معرض خیلی کوتاه است، شیب متن بیش از حد راست است، خطوط خم، چاپ کوچک، بخش کوچک از شستشو، اگر خطوط بزرگ، کوچک، ضخیم و نازک در همان صفحه وجود داشته باشد، قرار گرفتن در معرض با فیلم سیاه پوشیده شده و بخش کوچکی از آن به دلیل فلاشینگ برای اطمینان از کیفیت صفحه، از دست نخواهد رفت.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو