Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

کیفیت برچسب برچسب برچسب
Aug 30, 2017

کیفیت برچسب لیبل برچسب

بازار فعلی، مقیاس های نامتعادل الکترونیکی، هیچ استاندارد ملی ارائه نشده است، اکثر کاربران نمی دانند که چگونه کیفیت کیفیت برچسب های برچسب حرارتی را شناسایی کنند، که برای بسیاری از شرکت ها برای ایجاد کاغذ با کیفیت پایین با کیفیت ارائه می دهد راحت، به ضرر کاربر نور برچسب حرارتی است که برای صرفه جویی در زمان کوتاه تر، نوشتن فازی، سنگین است که به چاپگر آسیب برساند. موارد زیر و شناسایی مقاله گرم و سرد که معمولا در سه روش استفاده می شود را به اشتراک می گذارد.

1. ظاهر: اگر رنگ مقاله سفید باشد، پوشش محافظ کاغذ و پوشش گرما حساس غیر منطقی، اضافه کردن فسفر بیش از حد، کاغذ بهتر باید کمی سبز باشد. پایان کاغذ زیاد نیست و یا به نظر می رسد ناهموار است، نشان می دهد که پوشش کاغذ یکنواخت نیست، اگر کاغذ به نظر می رسد انعکاس بسیار قوی است، اما همچنین اضافه کردن فسفر بیش از حد، کیفیت بسیار خوب نیست.

2. کباب: طعم آن با روش نیز بسیار ساده است، با سبک تر در پشت حرارت کاغذ، در صورت گرم بودن، مقاله خارج از رنگ قهوه ای است، نشان می دهد که فرمول حرارتی منطقی نیست، زمان نگهداری می تواند کوتاه تر باشد، اگر قسمت سیاه مقاله دارای یک نوار کوچک یا رنگ ناهموار باشد، نشان می دهد که پوشش یکنواخت نیست. کاغذ با کیفیت خوب پس از حرارت دادن به دلیل آن است که سبز تیره (با کمی سبز)، و یکنواخت رنگ، از مرکز به رنگ اطراف به تدریج محو می شود.

3. مقایسۀ کنتراست تابش آفتاب: کاغذ چاپ شده با اسمور فلورسنت پس از خورشید در خورشید، این می تواند پوشش حرارتی را بر روی پاسخ نور، که کاغذ سریع ترین سیاه و سفید است، نشان می دهد و زمان صرفه جویی در آن را کاهش می دهد. کارکنان اغلب با محصولات شکایات مشتری مواجه می شوند اما کیفیت محصولات را نمی گیرند، اما محصولات برچسب برچسب که کارکنان مسئول تولید هستند را نمی شناسند، مسئولیت تست برچسب ها را که نمی توان مسئولیت آن را به طور خاص اجرا کرد افراد، به اصطلاح "آگاهی کافی" یک بحث خالی است. در این رابطه، برچسب برای تکمیل بلیط و یک سیستم محصول واحد گرفته شده است. بلیط تکمیل شده توسط اپراتور چاپ در طول فرایند چاپ پر شده است. اطلاعات اصلی شامل مقدار چاپ شده، اینکه آیا خطا رخ داده است، و نام اپراتور چاپ شده است. پرسنل عملیات چاپ برای چاپ یک رول از مواد لازم برای تکمیل بلیط تکمیل شده و تکمیل بلیط با همراهی محصول با فرآیند پس از آن است؛ راضی است که تنها محصول گواهینامه کارخانه است، در بالا شامل اطلاعات اصلی: تعداد محصولات، تعداد اپراتور چاپ، تعداد کالا، تاریخ تولید و تاریخ تولید. پرسنل بازرسی کیفی با توجه به مطالب تکمیل بلیط می توانند بدانند که کار فعلی توسط اپراتور چاپ که مسئول آن است، بررسی می شود، از قبیل ظهور مشکلات کیفیت می تواند به طور مستقیم از طریق مدیریت ارتباط آن باشد. اگر مشتری شکایتی با کیفیت داشته باشد، مدیر می تواند با توجه به اطلاعات کیفیت محصول را شناسایی کند، کیفیت محصول تاریخ تولید، تاریخ تولید، پرسنل کنترل کیفیت و اپراتورهای چاپ و سایر اطلاعات را مشخص کند.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو