Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

Label شناسایی کیفیت برچسب های حرارتی
Jul 24, 2017

Label شناسایی کیفیت برچسب های حرارتی

بازار فعلی مقیاس های الکترونیکی ناهموار است، هیچ استاندارد ملی ارائه نشده است، اکثر کاربران نمی دانند چگونه کیفیت کیفیت برچسب های برچسب حرارتی را شناسایی کنند، که برای بسیاری از شرکت ها برای ایجاد کاغذ با کیفیت با کیفیت پایین فراهم می کند راحت، به ضرر کاربر ، Light برچسب حساس به گرما برای صرفه جویی در زمان کوتاه تر، نوشتن فازی، آسیب شدید به چاپگر. برچسب زیر شرکت آموزشی ویبولیتین و ما سه روش مورد استفاده برای شناسایی مزایا و معایب برچسب های حرارتی را به اشتراک می گذاریم.

1. ظاهر: اگر رنگ کاغذ سفید باشد، نشان می دهد که پوشش محافظ کاغذ و پوشش گرما حساس غیر منطقی، اضافه کردن فسفر بیش از حد، کاغذ بهتر باید کمی سبز باشد. پایان کاغذ زیاد نیست و یا به نظر می رسد ناهموار است، نشان می دهد که پوشش کاغذ یکنواخت نیست، اگر کاغذ به نظر می رسد انعکاس بسیار قوی است، اما همچنین اضافه کردن فسفر بیش از حد، کیفیت بسیار خوب نیست.

2. کباب: بو داده با روش نیز بسیار ساده است، با سبک تر در پشت حرارت کاغذ، در صورت گرم بودن، کاغذ است که از رنگ قهوه ای است، که نشان می دهد که فرمول حساس به حرارت حساس نیست، صرفه جویی در وقت ممکن است کوتاه تر باشد، اگر قطعات سیاه و سفید حاوی نوار های کوچک یا رنگ ناهموار باشد، نشان می دهد که پوشش یکنواخت نیست. کاغذ با کیفیت خوب پس از حرارت دادن به دلیل آن است که سبز تیره (با کمی سبز) و لباس یکنواخت، از مرکز به رنگ اطراف آن به تدریج محو می شود.

3. مقایسۀ کنتراست تابش آفتاب: کاغذ چاپ شده با اسمور فلورسنت قلم پس از خورشید در خورشید، این می تواند پوشش حرارتی را بر روی پاسخ نور، که کاغذ سریع ترین سیاه و سفید است، نشان می دهد، نشان می دهد زمان کوتاه تر برای صرفه جویی

تولید برچسب بروشور الکترونیکی مقیاس (برچسب مقیاس الکترونیکی) می تواند به صنعت "سه دفاع" استاندارد: ضد آب، ضد روغن، ضد لباس؛ کیفیت پایدار، حساسیت بالا، خواص چسب قوی، درجه حرارت خوب و مزایای دیگر. ضد تقلبی، حفاظت از محیط زیست، از طریق گواهینامه بین المللی FDA؛ محصولات برچسب قابل اجرا به نوار کد مقیاس الکترونیکی مارک: معبد باند، Mettler. تولدو، محصولات شرکت، مقیاس های الکترونیکی Top، Ishida و Tai Hang.

اگر چه برچسب یک برچسب بسیار خوب است، اما گاهی اوقات مردم مشکلاتی را متحمل می شوند. مانند ظروف آشپزخانه تازه و یا لوازم بهداشتی مورد نیاز، شما باید سطح برچسب چسب را حذف کنید، و یا بسیار سخت، اگر نه برچسب با چنین مشکل. هنگامی که با برچسب استفاده می شود، هیچ مشکلی وجود ندارد. با این حال، برچسب ها برای حذف برچسب مشکل تر است، اگر تمیز تمیز نیست، یک لایه چسب چسب بر روی آیتم ها قرار می گیرد، مدت ها طول می کشد، چیزهای کثیف به آیتم ها کثیف می شود. در حقیقت، نه تنها وسایل آشپزخانه و لوازم بهداشتی دارای چنین مشکلاتی هستند، برخی از چیزهای دیگر مانند محصولات پلاستیکی، محصولات شیشه ای، محصولات سرامیکی و غیره، خریداری صورت اغلب نشان برچسب نشانه گذاری شده است، اگر چه سطح چیزهایی را می توان برداشته، اما پایین این چسب چسبناک سخت است برای تمیز کردن. وقتی مردم با این مشکلات کنار بیایند، مردم کسب و کار به برچسبها نمیچسبند، اگر آنها به استفاده از خیابان بروند، نمیتوانند چنین پلاستیکی را تغییر دهند.

چسب مشترک چسب معمولا از رزین و حلال تشکیل شده است، ویسکوزیته بهتر است. چنین فرآیندی ایجاد شده است که هر دو برای اطمینان از چسبندگی برچسب های خود چسبیده، بلکه برای اطمینان از این که برچسب های چسبنده قابل جابجایی هستند. می توان برچسب های نقل مکان کرد

یکی از روشهای متداول ترین استفاده از روش های رایج این است که: آب گرم یا خیس بخورید و بخشی از مو خشک کنید و سپس به آرامی با یک قسمت پارچه ای مرطوب تمیز کنید و آن را پاک کنید. این روش سبب آسیب به موارد نمی شود. لازم به ذکر است که اگر بعد از حذف برچسب های چسبنده، اقلام باید در اسرع وقت خریداری شوند، اگر زمان طولانی تر باشد، چسب برچسب چسبیده به طور کامل فرار می کند و سپس سخت تر می شود. فقط برای برچسب های عادی برچسب، مانند سنت Hengya را می توان به پلاستیک منتقل می کند نیاز به مشکل زیادی ندارد، رب به صورت رایگان، بدون ردیابی، بدون باقی مانده و می تواند چندین خمیر را به دست آورد.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو