Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

نحوه تشخیص برچسب
Oct 24, 2017

نحوه تشخیص برچسب

بسیاری از مشخصات مختلف در بازار با نام تجاری برچسبها چسب وجود دارد، اما هنگامی که شما خرید چه نوع چسب برچسب مناسب برای استفاده خود چسب برچسب در خرید در عین حال چگونه ما برچسب شناسایی برچسب خوب است یا بد؟ ساده زیر برای معرفی چسب برچسب اختیاری باید با توجه به جنبه های پنج پرداخت:

یکی بوی بوی

در خرید زمان ما ممکن است مایل به طعم و مزه برچسبها چسب بخواهید فکر نمی کنم وقتی طعم ما طراوت، در واقع می توانم بگویم که تنها در خرید مواد غذایی طعم و مزه همچنین ما بسیاری از برچسب می توانید بگویید. اگر طعم بیش از حد غلیظ است، نوار طعم ترش مزه و سپس این DESSCO مهم برای حفظ توانایی بسیار ضعیف است، به خصوص در دمای پایین محیط، این برچسب در کارتن اساسا مهم هستند وجود دارد مهم طعم شدید تر وقتی کرک خواهد شد دست به لمس احساس مهم خوب، اما این چسبندگی به زودی چسب خشک، از دست دادن مهم پس DESSCO نوار سطح ناهموار خواهد بود به دلیل رابطه ترک در حال حاضر.

نگاه دوم، در روشنایی فیلم های چسب

کیفیت پایین عمومی DESSCO سطح نوار تیره به نظر می رسد، این نوار DESSCO در استفاده از احتمال شکستگی بسیار بالا شدت تحمل.

سوم, ضخامت فیلم چسب برچسب را لمس کنید

دست لمس ضخامت فیلم برچسب چسب، احساس سختی نوار DESSCO غشاء هستند به طور کلی کیفیت بار و چون ضخامت برچسب چسب آن در واقع خیلی بیشتر از معمولی، به نظر می رسد، کاهش تعداد متر عقب. نوار DESSCO با کیفیت خوب را انتخاب کنید که نسبتا نازک نسبتا تكميلي نرم، خوب است.

چهارم، ظاهر رنگ

ظاهر عمومی رنگ سفید و شفاف تر DESSCO نوار که ناخالصی dopant داخل کمتر، چسب برای اطمینان از نرمال بلند، 100 متر زیر نوار DESSCO به طور کلی از نقطه نظر ظاهر کاغذ لوله مشاهده می کنید. نوار DESSCO عمدتا به چه سطح توزيع نامنظم لکه های سفید فشار دست نیست می توانید ببینید زرد پاک کردن ناخالصی های معده یا چسب خشک زدن, این محصول به طور کلی بوی را داشته باشد.

پنجم اندازه لوله مقوایی

بسیاری از مصرف کنندگان در خرید برچسبها چسب خواهد شد رفتن به خرید برخی از لوله مقوایی در واقع این برچسب تولید کنندگان به منظور گمراه کردن مصرف کنندگان به کاهش تعداد متر ترفند نسبتا ضخیم است. پس DESSCO نوار کاغذ لوله قطر قطر یکپارچه 7.6 cm تولید نوار DESSCO از خارج است. در واقع، ضخیم تر کاغذ لوله برچسب، برنج کمتر شود.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو