Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

برچسب استفاده از تکنولوژی جدید
Aug 07, 2017

برچسب پذیرش تکنولوژی جدید

صنعت برچسب در اروپا و ایالات متحده وارد دوره رشد پایدار شده است، برچسب ها و مواد فیلم نازک به سرعت در حال رشد هستند. در آمریکای شمالی و اروپا، برچسب ها حدود 50 درصد کل سهم بازار را نشان می دهند، برچسب های مرطوب مرطوب به تدریج کاهش می یابد؛ نسبت مواد فیلم نازک، استفاده بسیار زیادی از دستگاه برچسب زدن و چاپ فلکسوکور، رابطه بسیار قوی است. علاوه بر این، برچسب های درون قالب و مجموعه های فیلم های کوچک از برچسب های زخم با نرخ رشد بیش از 5٪، که در سال 2006، مجموعه های کوچک فیلم، در آمریکای شمالی 14٪ رشد خواهد کرد، صنعت برچسب برای تبدیل شدن به بزرگترین نقطه روشن، با خود برچسب های چسب در مواد فیلم چند منظوره، که به تجهیزات چاپ به تقاضای بالاتر داد. و پس از آن برخی از بازارهای جدید در حال توسعه است، مانند چین فقط بازار استاندارد شکر آبجو را آغاز کرده است.

از چاپ برچسب بین المللی با استفاده از فن آوری های جدید و روند توسعه، تجزیه و تحلیل Tan Jun Qiao: برچسب های هوشمند (RadioFrequencyIdentification، RFID)، برچسب های در قالب (In-Mold Labels)، برچسب های فیلم حرارتی (Heat ShrinkLabel) (DigitalLabelPrinting) چهار ظهور ناگهانی فناوری.

برچسب هوشمند

با برچسب تولید، ذخیره سازی، دوام، امنیت، مدیریت و بسیاری از جنبه های دیگر نیازهای اطلاعاتی بیشتر و کامل تر، برچسب سنتی بارکد به وضوح بی نظیر است. با پیشرفت علم و فناوری و استفاده از برچسب ها در زمینه تولید، اثرات امنیتی جدید، چند منظوره، امنیتی خوبی از برچسب های هوشمند شروع به استفاده گسترده می شود، و صنعت چاپ را به ارمغان می آورد تا بتواند سرشار از ویتامین و قدرت جدید باشد.

برچسب های هوشمند نیز به عنوان تگ های تشخیص فرکانس رادیویی شناخته شده است، این زمینه محصولات برچسب های با تکنولوژی بالا است، و در حال حاضر نقش مهمی در بسته بندی محصول داشته، به تدریج جایگزین برچسب های محصول سنتی و بارکد. برچسب هوشمند تازه کار در زمینه برچسب است، فراتر از عملکرد برچسب های سنتی، الکترونیک و رایانه و دیگر فناوری های پیشرفته در برچسب بر روی بلورینگی چاپ شده است. در مقایسه با روش های سنتی شناسایی، برچسب های هوشمند (شناسایی فرکانس رادیویی RFID) با روش دقیق، کارآمد و ایمن، ویژگی های امنیتی بالا و نظارت بر زمان واقعی ویژگی های محصول، به طور گسترده ای در تولید، تدارکات، حمل و نقل، پزشکی ، امنیت، و بسیاری از صنایع دیگر.

برچسب در قالب

برچسب در قالب، همچنین به نام برچسب شناخته شده است، متفاوت از صفحه نمایش مستقیم سحر و جادو، برچسب های کوچک حرارت، برچسب خود چسبنده از فرم چاپ برچسب جدید، با توجه به روش قالب برچسب را می توان به ضربه تقسیم قالب سازی در قالب قالب و تزریق قالب سازی در قالب قالب. با استفاده از کاغذ PP یا کاغذ مصنوعی در سطح درمان، پشت با یک چسب مخصوص چسبندگی ملایم به یک کاغذ مخصوص برچسب پوشش داده می شود.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو