Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

کاغذ بدون کربن بدون کاغذ کربن دارای رنگ است
Jul 24, 2017

رول کاغذ بدون کربن کاغذ بدون کربن دارای رنگ است

کاغذ رنگی دارای رنگ است

هیچ کاغذ کربنی نیز دارای رنگ است

تفاوت آنها این است که کاغذ رنگی را نمی توان بازنویسی کرد، کاغذ کربنی را نمی توان بازنویسی کرد.

بنابراین در مورد همان درجه گرم، کاغذ بدون کربن گران تر است.

کاغذ رنگی به طور کلی برای تبلیغ و مانند آن، مانند پوسترهای روی دیوار یا جزوات و موارد مشابه استفاده می شود.

بدون کاغذ کربنی برای استفاده مجدد. عطر و بوی طعم وجود دارد.

بدون کاغذ کربن: جلوی کاغذ با جلوی کاغذ روبرو می شود و جلوی کاغذ را می توان کپی کرد، دو برگ کاغذ یا دو ورق کاغذ نمی تواند اثرات کپی ایجاد کند؛ زیرا کاغذ بر روی پشت ،، جلوی مقاله برای بازنویسی مولکول های شیمیایی برای دادن آن بر روی سطح، در دسترس است. در جلوی کاغذ، پشت کاغذ برعکس نیست، اگر هر دو در دو طرف کاغذ ساخته شده و یک کپی از هزینه هزینه بالا باشد، بنابراین کاغذ و کاغذ ارزان تر است، به جز در مقاله عزیزترین است!

تحت هدایت فن آوری بالا، در حال حاضر بازار چاپ وب بهترین حالت توسعه سریع است. به ویژه از تحویل پست الکترونیکی، اوراق بهادار، بیمه، بانکداری، یادداشت های کربن تجاری بدون کامپیوتر و همچنین بلیط های فرودگاه دارای الزامات ویژه ای برای ضد جعل و تقلب هستند. تمرکز زیر بر چاپ کاغذ غیر کربنی و الزامات فنی است.

اول، الزامات مقاله غیر کربن

یادداشت های قابل بازنویسی بدون کربن نیاز به یک مقاله خاص، کاغذ پوشش داده شده، همچنین به عنوان مقاله CCP شناخته شده است. معمولا به کاغذ (CB)، کاغذ متوسط (CFB)، تحت کاغذ (CF) 3 نوع تقسیم می شود. کاغذ کربن یک کاغذ مخصوص است که دو یا چند صورت حساب رایانه و یادداشت های عادی را چاپ می کند. (CB) اشاره به مقاله برای اولین مشترک از صورتحساب های مختلف، پوشش داده شده با یک لایه از میکرو کپسول در پشت آن است، که نقش انتقال متن را به سمت پایین؛ و رسانه (CFB) برای یادداشت های مختلف نوشتن در مقاله خاص، روی جلد آن با یک لایه از رنگ واکنش، پشت کاغذ همان پوشش داده شده با یک لایه میکروکپسول، به عنوان یک انتقال مشترک در همان زمان نقش بعدی؛ ترکیب نهایی یادداشت های بازنویسی مختلف فقط به سطح کاغذ با یک لایه از توسعه دهنده اعمال می شود، که در خدمت انتقال محتوی کپی است. در مورد چاپ یادداشت های قابل بازنویسی بدون کربن، اگر کاغذ خاصی برای کامپیوتر باشد، باید با یک حلقه با پوشش کربنی پوشانده شود و یک نیاز فرایند سخت تر برای سختی، ضخامت وب، انعطاف پذیری رول ها و تعداد مفاصل.

دوم، ترتیبات روند برنامه ریزی تولید لایحه چاپ

هنگام دریافت یک وظیفه تولید، تولید کننده براساس فرآیند محتوای تک، تعداد رنگ، تعداد کاغذ و کاغذ و سایر مواد مورد استفاده برای طراحی مجموعه ای از بهترین فرآیند، به ویژه لایحه چند رنگ، باید چاپ شود پیش از سفارش چاپ یا سفارش رنگ مرتب شده است.

سوم، روند چاپ، نقطه است

استرس چاپ بر روی کاغذ دقیق است. مهم نیست که چه نوع چاپ چاپ شده باید بر روی دقت چاپ شود، به ویژه چاپ چند کاره اختصاص داده شده کربن یادداشت های تکرار، احتیاجات دقیق تر است. یادداشت های مخصوص کامپیوتر باید چاپ، سوراخ کردن، و غیره به صورت متناسب با کامپیوتر باشد. این که آیا یک سطر سوراخ یا ردیف دو سوراخ چاپ شده است، مطابق با الزامات رایانه برای دستیابی به موارد زیر است:

(1) با پانچ با دقت بالا، پانچ برای نفوذ به سوراخ. در غیر این صورت یک ماشین کارت کامپیوتری یا خطاهای چاپ و سایر پدیده های نامطلوب تولید خواهد شد.

(2) چاقو دندانه دار برای استفاده از فولاد خوب، تیغه تیز، فشار در خط قطر اندازه مورد نظر.

(3) تاشو زمانی که تاشو با توجه به اندازه مورد نیاز است.

(4) اگر صورتحساب قرعه کشی (فاکتور رول اختصاصی سوپرمارکت)، دوباره پرتاب شود، پریدن دستگاه پریدن باید به درستی کنترل شود.

(5) رول کاغذ نسبتا دور است و رول کاغذ کم است. به طوری که نسخه چاپی این لایحه را می توان با دقت چاپ کرد.


اخبار مرتبط

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو