Search

دسته بندی محصولات
تماس با ما

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو

Add:No.666 Yupan جاده Weitang شهرک Xiangcheng منطقه سوژو چین، 215134

باهم: خانم بلیندا یو

Tel:0086 512 65755551

Pho:0086 18915544818

فکس: 0086 512 65456952

ایمیل:sales@guanhuapaper.com

وب سایت:WWW.GUANHUAPAPER.COM

چاپ صفحه نمایش و دیگر چاپ آنچه تفاوت اصلی در راه است
Aug 04, 2016

تفاوت های اصلی در مقایسه با دیگر  روی صفحه نمایش چاپ زیر چاپ

① چاپ لیتوگرافی سازگاری بالا گراور، سه روش چاپ می تواند تنها در بستر صاف چاپ. چاپ روی صفحه نمایش می توانید چاپ شده در هواپیما و یا سطح کروی و چاپ شده در سطح مقعر بستر بود. ترتيب بار دیگر دست روی صفحه نمایش چاپ نه تنها چاپ ترتيب در اجسام سخت در نرم بود چاپ شود می تواند می تواند توسط بافت بستر محدود شده است. بعلاوه ترتيب خارج از چاپ مستقیم روی صفحه نمایش چاپ ترتيب نیز غیر مستقیم می تواند چاپ به روش چاپ بود اول در نسخه ژلاتین یا سیلیکونی ترتيب چاپ صفحه و سپس به بستر منتقل. بنابراین سازگار ترتيب روی صفحه نمایش چاپ گسترده طیف وسیعی از برنامه های کاربردی.

② جوهر لایه ضخیم بود برجسته ترتيب غنی افست و بالا جوهر ضخامت 5 ميكروني تهيه گرديده ترتيب است چاپ گراور است حدود 12 میکرومتر ترتیب ضخامت لايه مرکب چاپ فلکسو (آنيلين) از 10 میکرون بود در حالی که ضخامت لایه جوهر چاپ روی صفحه نمایش از ضخامت مرکب لایه بود تا 30 میکرون. ضخامت خاص بود برای جوهر چاپ روی صفحه نمایش برای ضخامت تخته مدار چاپی می تواند تا 1000 میکرومتر است. جوهر کف بریل دات یو بود پس از کف جوهر ضخامت لایه تا 300 میکرون چاپ. ضخامت مرکب چاپ صفحه / چاپ غنی ترتيب برجسته بود

این است نباید در مقایسه با دیگر روش های چاپ. چاپ صفحه نه تنها تک رنگ چاپ بود همچنین برای رنگ و چاپ رنگی روی صفحه نمایش می توان.

③ نور قوی روشن بود به علت ویژگی صفحه نمایش چاپ استنسیل بود به طوری که استفاده از انواع رنگ و پوششهای ترتيب نه تنها شما جای گذاری پیوند عوامل استفاده کنید و رنگدانه ترتيب با ذرات درشت از رنگدانه نیز می توان. برای مثال ترتيب رنگدانه های مقاوم در برابر نور علاوه بر به ترتيب صفحه چاپ جوهر ترتيب ساده است

به سطح جوهر بود آن یکی دیگر از ویژگی صفحه چاپ است. محصولات چاپ صفحه نمایش استفاده از نور قوی است. با عمل نشان داد که ترتيب با استفاده از جوهر سیاه و سفید در کاغذ پوشش داده شده شانگ پس از چاپ فشار Hou اندازه گیری را از تراکم حداکثر محدوده مقدار برای مقایسه ترتيب افست برای 1.4 و محدب چاپ برای 1.6 و مقعر برای 1.8 ترتيب چاپ و سلفون محدوده مقدار چگالی حداکثر می تواند تا 2.0 / بسته بندی موقعیت بازار طراحی چگونه باید انجام دهید تا چنین محصولات صفحه نمایش چاپ از جنس نور مقاومت از نوع دیگری از محصولات چاپ مقاومت قوی از جنس نور ترتيب بیشتر برای یو در فضای باز برای تبلیغات و علائم با.

منطقه سیاه و سفید چاپ افست به طور کلی، بالا روش چاپ از جمله حداکثر چاپ اندازه اندازه بود بیش از قطعات ماشین آلات و تجهیزات محدودیت در اندازه بود. امروز برای ترتيب می تواند منطقه وسیعی چاپ و چاپ صفحه صفحه چاپ محصولات بالا مهم ترین هستند تا 3 متر X4 متر میباشد حتی بیشتر. موارد فوق چهار صفحه چاپ شده است و متفاوت از دیگر چاپ بود و همچنین امکانات چاپ صفحه نمایش و مزایای. درک ویژگی ترتيب ترتیب چاپ صفحه بود در روش چاپ مزایای چاپ صفحه نمایش فوق العاده ترتيب انتخاب به منظور دستیابی به نتایج بهتر چاپ تجاوز می.


دانش صنعت مربوطه

کارخانه کاغذ Guanhua سوژو